Sponsorlar 2017-08-01T22:36:27+00:00

   Atılım Üniversitesi

Atılım Üniversitesi olarak birçok gencin eğitimine hayal ortaklığı yaptığımız gibi Gürkan Genç gibi başarılı bir gence de hayal ortaklığı yapmak, büyük hedefler koyan üniversitemiz açısından çokta zor olmadı.

Verilen destek: Dünya Turunun Ana Sponsorluğu. ‘Gelecek için pedalla’ projesinin finansal desteği Atılım Üniversitesi tarafından karşılanmakta. 

   Tur Assist

Tüm dünyada 200.000 anlaşmalı hizmet birimi ile yola çıkanların güvencesi olan Tur Assist, asistans konusundaki uzmanlığını üstün teknoloji kullanımıyla birleştirerek dünya turunda Gürkan Genç’in hayal ortağı olmaktan mutluluk duyar. Çevirdiği her pedalda tek telefonla Tur Assist O’nun yanında.

Verilen destek: Sağlık sigortası, ambulans uçakla hasta nakli, ceza kefaleti, nakit avans, acil mesaj, bilet, pasaport, bagaj kaybı ücretleri, ve diğerleri.

   Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı

Bireysel kapasitesi ve muhteşem hayalleri ile ülkemizin yurt dışında tanıtımına katkıda bulunan Gürkan Genç’e T.C Dışişleri Bakanlığı olarak destek vermekteyiz.

Verilen destek: Gürkan Genç’in ülkeler arası geçişlerine vize kolaylığı sağlama, lojistik destek

   Kron Bisiklet

Kron bisiklet ailesi olarak Türkiye’de bisikletin gerçek yerini bulması, bir kültür olarak yerleşmesi amacıyla ama daha önemlisi “Bisiklet bir ulaşım aracıdır” mantığı çerçevesinde Gürkan Genç için özel olarak tasarladığımız bisikletiyle 7 yıllık dünya turuna hayal ortağı oluyoruz. Bir Türk gezginin yanında Türk bisiklet firması olarak bulunmaktan gurur duyarız.

Verilen destek: Bisiklet ve yolda yıpranan bisikletle alakalı tüm malzemelerin yenilenmesinde finansal destek.

   The North Face

Dünyayı demir atı ile keşfeden kaşif ruh ve “Never Stop Exploring” mottosu üzerine kurulmuş outdoor bir marka. Birbirini besleyen, anlayan, gelişen organik bir bağ. Bu nedenle Gürkan Genç dünyayı keşfedip yüzlercesine ilham kaynağı olurken; binlercesine doğa sevgisini, merak etmeyi, cesareti aşılarken The North Face ailesi hayal ortağı olarak yanında olacak.

Verilen destek: Yazlık, kışlık teknik kıyafetler ve çadır.  

 ORTLIEB Sportartikel GmbH

Dünyanın lider su geçirmez dış mekan ve bisiklet çantaları üreticisiyiz. Ürünlerimiz, Almanya’da Heilsbronn’daki fabrikamızda yüksek frekanslı kaynak yöntemleriyle üretilmektedir. Bisikletle Dünya turu atan Gürkan Genç’in hayaline ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

Verilen destek: Su geçirmez dış mekan ürünleri ve Bisiklet Çantaları

   Ankara Patent

Yaşamın içinde akıntıya kapılmış gidiyoruz, önümüzde “yapılamazlar”, “yapamazsınlar”; içimize yara oldu hep kapatılan uçak fabrikası, üretilmeyen arabalar, beyin göçleri, adım atamadığımız bilgi teknolojileri… En büyük mücadelemiz “başımıza icat çıkarma”,  “sen nasıl olacak da buluş yapacaksın”, “atı alan Üsküdar’ı geçmiş”, “hadi geçmiş olsun” diyenlerle. Oysa ki tüm bu olanların aksine öyle buluşcular tanıdık, öyle mücadelelere şahit olduk ki, elimizden geldiğince hep onların yanında durduk. Şimdi de Gürkan Genç içimizi aydınlatıyor. İstersek neler yapabileceğimizi hayal dahi edemeyeceğimiz şekilde gösteriyor. Bizi böylesine şaşırtan coşkusu ve cesaretiyle kendisine hayal ortağı olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Ankara patent ailesi olarak yanındayız.

Verilen destek: Gürkan Genç, Demir Atlı Adam, Demir Atlı Kadın Gelecek için Pedalla, Genç Kaşifler Cycle For Future, The Man with Iron Horse, The Woman with Iron Horese ve Gürkan Genç ile alakalı başka marka adlarının çeşitli hizmet alanlarında tescillenmesi.

   Güngörler Bisiklet

Bir gün Gürkan GENÇ mağazamıza geldi. Japonya ya gidiyorum diyip rotasını bizle paylaştı. Bir hafta sonra da yolculuğuna başladı. 1 sene sonra Türkiye’ye döndü yolculuk anılarını bizlere anlattı. Sonrasında dünya turuna çıkıyorum dedi ve rotasını gösterdi. Türkiye’de bir sene anacak durabildi. Yapamazsın, imkansız diyenler şuanda onun yazılarını okumakta ve videolarını seyretmekte.  Bu adama nasıl hayal ortağı olunmaz?

Verdiği Destek: Gürkan Genç’e ve Gürkan Genç Gezgin Bursuna ekipman ve bisiklet temini.

   Damla Pastanesi

1964 yılında Ankara Anıttepe Gençlik Caddesinde Bahadır DUMAN’ın açtığı pastanemiz hala aynı yerinde klasik pastane olarak hizmet vermekte.
 

Hayallerini ertelemeyen bizler, hayallerini ertelemeyen ve başkalarına destek olan insanların hep yanında olduk. Bu vesileyle Gürkan’a hayal ortağı olmaktan mutluyuz

Verilen Destek: Pastanede hergün üretilen Demir Atlı Adam tatlısının satışıyla “Gürkan Genç Gezgin Bursuna” destek olunuyor.