Gürkan Genç Projeleri 2017-08-02T08:12:48+00:00

 Desteklediğim Sporcular

Dünya turu sırasında kazandığım gelirin ve sizlerin gönderdiği maddi yardımın yarısını, ilgilendiği spor dalında belli başarılar kazanmış fakat destek bulamayan kadın sporculara aktarıyorum.

Dünya turuna destek olan sponsorlarımı sporcularla tanıştırıp aralarında bir köprü oluyor hayallerine birlikte ortak oluyoruz.

   Genç Kaşifler –  Türkiye’de üniversite öğrencilerine verdiğim gezgin bursu 

Genç Kaşifler az bilinen/bilinmeyen Anadolu rotaları ile hikayesi olan rotaların araştırılması ve çıkarılmasına yönelik bisikletli gençlerin, özellikle üniversite öğrencilerinin, çalışmalarını yönlendirerek destekleyen kapsamlı ve bütünleyici bir proje ağıdır. 

   Gürkan Genç bisiklet veriyor 

Gelecek için Pedalla Projemin amaçlarından biri Doğanın, Türkiye’nin ve Dünyanın geleceği için bisikletin bir ulaşım aracı olduğunu hatırlatmak ve insanları bisiklet sürmeye teşvik edip, hayallerine ortak olmaktır.  Kron Bisikletle yapmış olduğum dünya turu projesine şöyle bir madde ekledim. “Gerçekleştirilecek dünya turunda Kron bisiklet her yıl yenilenen ürünleri ile destek verip dünya turum boyunca 42 adet bisiklet verecek” ( Kron Bisikletin Facebook Sayfası Facebook Kron )

   Gürkan Genç Eğitim Bursu 

Dünyayı gezerken, yurt dışına çıkacak olan ve yabancı dil öğrenmek isteyen gençlerin hayallerine ortak olmak amacı ile Gürkan Genç Yabancı Dil Eğitim Bursunu oluşturdum. Elimde ki imkanlarla bu konuda da destek olmaya çalışıyorum